tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 122 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
20:22-- Eduard: Zdravím, nie, 820-ku by som si chcel nechať. Tesla "expozíciou" som dosť oklieštil, nechávam si iba SM 260, 261 a 820-ku.
19:26-- glastron: zdravim eduard,nahodou teslu 820a nepredavate? dakujem
7:06-- Eduard: Palo, aj by som povedal, že je asi dobré sa zamyslieť či preferovať kvantitu, alebo kvalitu. Takže mojim plánom je oddeliť zrno od pliev a konečne na čo sa chystám už roky, zredukovať počet magičov doma. No ale je tu tá druhá zložka a to je čas. To už je horšie. Hodina denne by bol čas, ale na takúto robotu treba niekoľko hodín v kuse aby človek nestratil niť.
23:04-- PotPalo: Ono je hlavne problém s časopriestorom. Nieje čas a ani priestor. :S
17:01-- Eduard: Tak no, žijú, prežívajú, čaká sa na znovuzobudenie ktoré nie a nie prísť. :-)
14:15-- oneeeee: boomboxy ešte žijú .
18:22-- Eduard: No né, sem aj niekto chodí???? Krtek, kde máš web??? Ja žijem, s rúškom na ksichte!
14:52-- krtek: Všude to zdechlo, už to nikdo nesbírá :P
14:52-- karlosg: uz to tu zdochlo?
12:27-- Eduard: ... a posledný... :P
0:16-- PotPalo: Prvý! :P
18:40-- PotPalo: O mesiac o tomto čase už bude po Vianociach. Ako dobre. ;)
9:41-- Eduard: Aj tak to nikto nečíta a vôbec, netuším kde tá chyba je. Ja nemám čas čítať svoju vlastnú stránku! :P
16:38-- PotPalo: "webového profilu profilu " na hlavnej stránke...
18:32-- PotPalo: To jej otvoríme škárku bez sieťky, ale to je na druhom konci bytu, teda na balkóne, to by pavúky mali dlhú cestu až sem. To by trikrát zablúdili, než by sa mi sem odtiaľ dostali.
15:10-- Eduard: Ale jedno nechápem, ako tá hrdzavá mačka vie prejsť cez sieťku... O.O
14:43-- PotPalo: Aj u teba? Sedia v kúte a pozorujú dianie v miestnosti. Ja ich volám špióni. Ako sa dostanú dnu netuším, všade sú sieťky. Aj teraz tu jedného špióna mám, v kúte sa tvári že tam nieje.
12:25-- Eduard: Jáj Palino, rovnako ako nedokážem riešiť predčasný prechod žien do klimaktéria, nepomôžem ti ani v tomto. Blbá chrobač ale áno. Už sa sťahuje zvonka dnu a dom je plný spiderov.
22:22-- PotPalo: Blbá chrobač! Zase ten starý chrobák: keď sa prihlásim na boombox.sk (bez www, úvodná stránka) a kliknem na odkaz ktorý je s www na začiatku (áno, sú tu pomiešané časti stránky s a bez www), tak tam nie som prihlásený. A zrejme to funguje aj naopak. Preto som bol prihlásený kedysi dvakrát, páč to chcelo prihlásenie znova. Nejako to má rozdvojenú osobnosť, tento systém. Nech žije hmyz! :P
22:13-- PotPalo: Nič! Zabalené v troch červených krabiciach so striebornými hviezdičkami. Alebo pokiaľ predsa niečo, tak by som chcel svetový mier. Alebo aspoň svätý pokoj. :D
14:17-- Eduard: Palo zase rýpeš na moje najcitlivejšie miesta? :-) Ja mám problém s vianočnými darčekmi všeobecne a nieto ešte na boombox! Ozaj, čo chceš na vianoce pod stromček? O.O
13:16-- PotPalo: Ahóóój. Nech sa už niečo deje. Alebo sa čaká a bude to ako Vianočný darček? :D
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O
20:53-- PotPalo: Tak ja práve niečo vyrábam, ale nesúvisí to s boomboxami, tak radšej mlčím.
16:40-- Schwarz14: Nikto nič???
16:33-- Schwarz14: ????
16:33-- Schwarz14: ty vole čo je tu také ticho :D :D :D :D :D ___
4:13-- PotPalo: mrk. áááá, nič nové.

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok
BOOMBOX.sk - Fórum

Témy prenesené z boombox.wbl.sk

Uzamknuté, nové témy budú automaticky zmazané
COFI_NO_PUBLIC_WRITECOFI_NO_PUBLIC_WRITE_LOGINCOFI_ORCOFI_NO_PUBLIC_WRITE_REGISTER
COFI_GOTO_LAST_ENTRY
Fórum  » Témy prenesené z boombox.wbl.sk  » Velusova zbierka
boombox.wbl.sk

boombox.wbl.sk
9 COFI_POSTSCOUNTER
COFI_OFFLINE_GUEST
COFI_LOCATION:
COFI_NO_LOCATION
19.03.2011 22:53

Velusova zbierka

Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 01.02.2011 23:46:53

Prosím, vyjadrujme sa k k Velusovej zbierke na tomto mieste a nechajme Návštevnú knihu plniť si svoj účel. Ďakujem.

• velus | 31.01.2011 22:01:43
taky mam sharp GF-9696 6 reproduktorů
Taky sbírám, jsem asi konkurent, část sbírky na http://velus21.prodejce.cz/

• ottofon@seznam.cz | 01.02.2011 22:24:17
pro velus to je spíš sběrný dvůr nebo šrotiště a né část sbírky

Velusova zbierka
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 02.02.2011 00:01:36

Velus
No, tak dal som si tú prácu a posťahoval všetky veľké fotografie z tvojej zbierky. Ako to povedať aby to neznelo tak drsne, ale reálne ako ottofon? Ja túto vec vidím dvoma pohľadmi. Jedna vec je, že ak niekto zbiera čokoľvek na svete a je to jeho záľuba, v ktorej sa vidí a robí mu to radosť, prípadne ho to inak napĺňa, je to v poriadku, netreba ho za to haniť a odsudzovať. Druhá vec je tá, že zase iní ľudia to môžu vidieť inak a je potrebné byť pripravený na kritiku. Ja si uvedomujem, že moja zbierka tiež nie je niečo hoch, ale baví ma to a robím to s láskou a pre seba so snahou robiť to čo najlepšie, aby som mal pocit, že som pre vec urobil maximum. Neboj sa, dostávam maily, že čo to tu mám za haraburdy, že to patrí na smetisko, zasierať si hentým byt, ja byť tvojou manželkou tak.... atď atď. Na takýchto ľudí zvysoka seriem, pretože nedokázali ani to čo ja a boja sa pod maily čo len podpísať a zasielajú poštu z neexistujúcich adries len aby sa nedozvedeli pravdu akí sú úbohí keby som im náhodou chcel odpovedať. Ak mi niekto ukáže svoju zbierku a uvidím že je to lepšie a povie mi, že mám haraburdy, poviem si, že je to náfuka a arogantný zmrd a tým to končí. Ale ak mi niekto povie niečo o mojej zbierke že mám slabé kusy a on má lepšie a povie mi, že sa musím viac snažiť aby som dosiahol jeho úrovne, snímem klobúk a pokloním sa jeho práci. Nikto nemá právo súdiť niekoho iba z povrchného pohľadu a keď niekto urobí niečo zlé, netreba hneď vykrikovať hlášky typu "aha blbec, čo urobil" "aha čo robí, ten musí byť vadný..", ale treba si položiť otázku prečo to vlastne urobil a čo ho k tomu viedlo. Oveľa horších, nesprávnych vecí na svete sa urobí unáhlene, v skrate a bez uváženia. Iste, je to zloba a zlý skutok, ale každý jeden z nás v živote určite urobil chybu, ktorú dodnes ľutuje a za normálnych okolností v normálnom psychickom rozpoložení by ju neurobil. Ja nie som výnimka, veľa vecí by som v živote rád vrátil späť, ale vieme, že stroj času je zatiaľ iba vo filmoch a nikdy sa nedá vstúpiť do tej istej rieky.
No ale teraz Velus, tak počuj. Nebudem odsudzovať to čo máš, alebo ako to máš, alebo ako to prezentuješ. Možno sú tvoje vedomosti a možnosti obmedzené, ťažko povedať čo je za tým, ale ja by som sa spýtal: Prosím ťa, čo s tými vecami robíš? Ty to predávaš? Kde? Komu? Z fotografií je akurát zrejmé, že sú to všetko nálezné stavy, ale ja si myslím, že považovať to za zbierku a ešte to na nete prezentovať, že to zbieraš a nech si to ľudia pozrú, je nanajvýš odvážne. Dobre, ja si myslím, že ak niečo zbieram, tak tú vecičku prinesiem domov, neboj, aj v takom stave ako máš ty na fotkách, ale strávim nad ňou niekoľko dní a dám ju do pucu tak, že sa ňou dokonca chválim čo som z nej vykresal. Fotky sú relatívne kvalitné, čisté, na dobrom pozadí a ukazujú čo dokáže vzniknúť z niečoho, čo vyzeralo ako z kontajnera. Ale soráč, rôznorodosť tej zbierky ma necháva na vážkach čo vlastne zbieraš? Lebo vidím tam VHS rekordér, DVD prehrávač (tak neviem, ale zbierať DVD prehrávače je fakt husté), staré tranzistoráky, fax!!!, nejaké to diaľkové ovládanie... No uznám, že v roku 1987 by sme na to čumeli ako "Rusi na švédske mikrobusy", ale dnes je doba iná, ja chápem, že tie mašinky sú múdre, vedia posielať listy cez telefónnu linku, prehrať obraz a na diaľku riadiť určitú spotrebnú elektroniku, ale stále mi uniká dôvod, prečo to nedáš do pucu a neurobíš tomu fazónu, ale prezentuješ nejaké "dielenské, pracovné " fotky niečoho, čo fakt jednoducho povedané vyzerá ako zo zberného dvora elektroniky určenej na recykláciu. Vidím tam aj tranzistorové rádio Orbita. V roku 1976, keď som bol s rodičmi v Maďarsku na dovolenke sme nemali ten tranzistorák napísaný v colnom prehlásení a chceli nám ho na hraniciach skonfiškovať s podozrením že ho pašujeme do Československej socialistickej republiky a porušujeme colné predpisy! Ak si dobre pamätám, ten tranzistorák stál okolo 500 Kčs, čo bola polovica výplaty pracujúceho človeka, na tú dobu brutus, ale dnes a v takom stave ako ho máš ty? Materiálne bezcenný kus kuprextitu a zmiešaného plastu s kremíkovým bordelom, ale morálne časť života, ktorým možno niekoho verne sprevádzal. To sú tie dva pohľady na vec.
No a ešte by som ti poradil, ak chceš niekomu niečo ukazovať, skús pouvažovať nad inou formou prezentácie na tej tvojej stránke. Náhľady sú mikro, že ani človek nevie čo na tej fotke je, a keď na to človek klikne, otvorí sa mu fotka, ktorá sa nezmestí do monitora a vo Firefoxe si ju nemôžem ani zmenšiť.
No a úplne na záver: Keď už máš Sharp GF-9696, prečo ho tam nedáš a nepochváliš sa ním?

4 velus
krtek
email: c.krtek@seznam.cz
datum: 02.02.2011 00:51:22

Mě ta sbírka taky připomíná spíš sklad zabavených věcí u exekutora Dřív jsem měl na svým webu něco podobnýho;měl jsem na jedné stránce rádio,pračku,autobus,telefon...co jsem doma našel,to jsem si tam dal.Potom mě uhranuly boomboxy a už jsem nechtěl sbírat nic jinýho.Možná vás to taky čeká.A jestli ne,tak bych od vás toho Sharpa koupil

velus
email: velus@atlas.cz
datum: 03.02.2011 11:28:50

Já prostě sbírám pro radost, a dovolil jsem si dát odkaz,ať se může,ale nemusí, kdokoliv kouknout,co vše vůbec existuje. Obrázků není nikdy dost.
Nejdřív ty www sloužily jako přehled - částečný - všech klumpů, co mám. V dětství jsem na podobné věci neměl peníze,ani možnosti. Z toho plyne asi moje "úchylka".
Opravovat to nedovedu,jsem levej jako šavle, ale mám přítele - který 50 let se zabývá elektronikou a strojařinou, a ten mi to opravuje. Dokonce mám i krabici mobilů, za 20 let se jim budeme smát.

třeba doplním ... i SHARP, zrovna nebyl v adresáři
datum: 03.02.2011 11:30:13

který byl po ruce.

Re: 4 velus
Nejdřív to začalo tím, že jsem sháněl
datum: 03.02.2011 11:34:00

Reakcia na príspevok od "krtek"4 velus

elektronkové radio s vkv , pak se západní normou, různí opilci a bezdomovci mi je vozili po za 100 nebo 50 korun.
Nakonec jsem se ukojil Grundigem 3045, který je po funkční stránce jako z továrny, vzhledem 90 %. Má 3 reproduktory.

Re: Velusova zbierka[/u]
[b]Neprodávám .. kupuju a ukecávám ...majitele

datum: 03.02.2011 12:10:18

Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierkaVelusova zbierka
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 03.02.2011 19:46:23

Počuj, na tú krabicu telefónov bacha! Bavil som sa s nejakým zberateľom, a ten mi vravel, že tie prvé GSM Ericsson GA628 vraj sú pekne v kurze a dajú sa u schitzložrútov pekne speňažiť. Ale má to háčik, musí to byť TOP stav a origo návod+krabica, čo u teba asi nehrozí, ale zakonzervuj a počkaj tak 10-15 rokov, budeš mať na slušný dôchodok. Apropos, ten Sharp GF-9696 by si mohol aj mne predať. Vystav tu aukciu že dražíš Sharp GF-9696 od korunky a my sa tu budme s Krtkom predháňať kto dá viac! Ale nie, predaj to jemu, mňa tá 96-ka z biedy nevytrhne, uňho sa to lepšie uživí medzi tými echtboomboxami.

Re: Velusova zbierka
he he - důchod ....
datum: 05.02.2011 08:17:02

Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

TAK dobrej vtip - ten mobil. Ani nevim ,jestli ho mam ,spis ten po nem, se tremi radky. Ten Sharp mě prisel draho ,musel jsem dat majiteli rmgf sony s cd -nový. a v nadseni jsem mu pridal sedmicky slivovice. Ale mám k němu i original návod - anglicko japonský , schéma součástí. Krabici nemám .

A kde má krtek sbírku ??
Velus
email: velus@atlas.cz
datum: 05.02.2011 08:18:56

-hhhhhhhhhhhhhh

Re: A kde má krtek sbírku ??
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 05.02.2011 13:22:57

Reakcia na príspevok od "Velus" A kde má krtek sbírku ??

No kde asi???? Na internete! Vidím ako ovládaš moju stránku! Povrchne a nezodpovedne! Máš 12 trestných bodov! Sekcia Príbuzné stránky! http://www.boombox.wbl.sk/Pribuzne-stranky.html Tam si to nájdi.

Re: Re: A kde má krtek sbírku ??
velus
datum: 05.02.2011 19:15:11

Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Re: A kde má krtek sbírku ??
Reakcia na príspevok od "Velus" A kde má krtek sbírku ??

no nasel jsem to , hned 10 minut potom, co jsem zacal nepovrchne prohlizet tvoji www

Re: Velusova zbierka
velus
datum: 05.02.2011 19:58:23

Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

Nějaké exponáty jsem zakoupil od rikiho ... z jeho sbírky ...ale mám tam vyhlédnutý kus, který , pokud by byl funkční tak by mi udělal radost, určitě by to bylo dost peněz,ale stálo by to za to .

Exponáty od Rikyho
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 05.02.2011 20:13:47

Riky má pekné mašiny, neviem kde na to chodí, ale západné Čechy sú len na skok do Nemecka a to je iný trh! Drážďanské burzy atď. Mašiny v brutálnom stave aj s papiermi tam ľudia predávajú medzi šatstvom a lyžami. Tu na SK sa nám o takých ani nesníva a keď aj, tak to stojí 3x toľko čo u Rikiho. Aj ja som niečo od neho chcel zobrať, ale mám predsudky voči preprave cez celú republiku, aj keď on určite funguje na takýchto veciach a má to zariadené. Však raz na to dozriem. Takú Sharp GF-777 by som prijal slušný peniaz, čo by predpokladám zvládol.

Re: Re: Velusova zbierka
krtek
datum: 05.02.2011 21:36:50

Reakcia na príspevok od "velus"Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

Jakej kus? Já mám od něho taky tři mašiny.Třeba Sharp GF-9191 v mírně dezolátním stavu,ale víceméně funkčním,s OIRT normou.Zvuk nic moc. Jakej zvuk má ten tvůj GF-9696 za slivovicu a nějakej vysavač nebo co jestli to nebyla nějaká věž,tak tě ten Sharp vyšel celkem levně..Já bych ho s klidným svědomím vyměnil za Philips AZ1574 taky s CD přehrávačem.Nejlepší mašina na trhu v roce 2000.

Re: Re: Re: Velusova zbierka
anonym
datum: 08.02.2011 23:40:43

Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "velus"Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

http://radiostar.rajce.idnes.cz/radia/

Tady jsou škaredé "rychlofotky" další části .... sběru
velus
datum: 08.02.2011 23:47:37

http://radiostar.rajce.idnes.cz/radia/

Re: Re: Re: Re: Velusova zbierka
velus
datum: 08.02.2011 23:53:08

Reakcia na príspevok od "anonym"Re: Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "velus"Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

Ten Philips je pěkný , moc pěkný, já dal za Sharpa Sony obyč. s CD a rmfg + radio s předvolbama z Kauflandu v akci za 1100 tak 3 roky zpět. Na rajčeti v obrázcích mám JVC s TV - čb - funkční,ale pošta rozbila stupnici radia . Přepínač radio - sleep - kazeta moc blbne,ale když to začne hrát, je to pohoda - všechno !!! Ten STR-9500 trochu chrastí potencometry,ale jinak ok.

Re: Re: Re: Re: Re: Velusova zbierka
velus
datum: 08.02.2011 23:56:56

Reakcia na príspevok od "velus"Re: Re: Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "anonym"Re: Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "velus"Re: Velusova zbierka
Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Velusova zbierka

Sharp GF-9191 je docela pěkný, od Rikiho mám Toshibu 4 repra - divný zvuk bez sterea - obrazek později. Jaké ještě věci máš od Rikiho krtku ?

Aukcia
Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 09.02.2011 08:26:44

No Velus, kedy tu už bude tá aukcia na Sharp GF-9696? Už sa neviem dočkať ako si to s krtkom rozdáme. Uvidíš, cena sa možno vyšplhá aj na 9.999€! Ale viac ako 10 nedám!

Re: Aukcia
anonym
datum: 09.02.2011 09:00:53

Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"Aukcia

Vy jste srandisti .... Kdo tu furt provokuje, že chci prodávat ... Jak na to někdo přišel vůbec a proč si to myslí ?

RFT Stern R 4100
velus
datum: 09.02.2011 09:03:12

RFT Stern R 4100 tak tohoto mám ve stavu 90 procent, ne-li víc. A taky černého.

GF-9696
Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 09.02.2011 09:26:07

Velus, ty to nechápeš? My ťa k tomu chceme nepriamo donútiť aby si nám to predal! Proste dovtedy tu budeme robiť nátlak až povieš "Dejte mi už kurňa konečně pokoj, vemte si ho třeba zadara, ale už mně s tím neeeevooootraaaavuujteeeee!!!!!! A vtedy príde naša chvíľa a s krtkom si dáme závody kto dá viac a výťažok z tejto aukcie pôjde na fond Czechtek 2020. Vidíš akú stratégiu sme na teba vymysleli? Ja to mám zo života. Po mojom okolí sa motajú ľudia, čo ti ponúkajú veci na predaj, ktoré ty vlastne nepotrebuješ, ale oni ťa nanútia a snažia sa ťa presvedčiť, že to, čo ti oni chcú predať je pre teba nevyhnutne potrebné. No a ja som to prepóloval a snažím sa ťa presvedčiť, že ty tú 9696-ku vlastne nepotrebuješ a my ti dávame vlastne šancu zbaviť sa jej a dokonca na tom nebudeš stratový, lebo ti za to sme dokonca ochotní aj zaplatiť. No nie je to dobrý biznis? Takže pouvažuj. Moje číslo je 158, kľudne aj bez predvoľby, myslím, že to platí na celom území, kedykoľvek si to budeš chcieť rozmyslieť, zavolaj, to je jedno, vo dne, v noci, vždy ti to niekto zdvihne. A možno aj ženská, tak sa odvolaj na mňa. Ty počúvaj, toho Sterna si mal rozobratého? To je iný labyrint, tam končí logika a nastupuje inžinierska analogika. Ja to neviem rozobrať!!! No už som páčil skrutkovačom, ale tie plasty moc nespolupracovali, tak som to dočasne vzdal. Niekedy bude možno dobrá konštalácia hviezd a otvoria sa mi brány neba.

????
krtek
datum: 09.02.2011 21:12:44

Ty vole kabaret boombox! Já tu 9696ku zase tak nutně nepotřebuju,abych za ni dával nějaký eura nebo co A já si ju můžu koupit na aukru,až se tam objeví. Ale chápu,že Eduard ještě nemá ve sbírce nic pořádnýho,tak po ní prahne jak splípka po soplu a vymýšlí obchodní strategii jak ji z tebe vymámit
Od rickyho mám ještě kromě té 9191 ještě Hitachi TRK-9900 a Crown SZ-5100.To je snad všechno,já už jsem od něho pět let nic nekoupil.Tehdy to byly moje první mašiny...... Ten elektronkovej Grundig taky není k zahození!Včera jsem koukal na trubce na elektronkový rádio s automatickým motorovým laděním a čuměl jsem na to s otevřevenou hubou! Moje Tesla Populár je vedle toho laciný chrastítko.Byla to Saba Automatic.Taková symbióza estetiky a technologie už zašla na úbytě.

????
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
datum: 09.02.2011 21:49:18

Možno to vyzerá, ale nie je to tak. Určite by som tú 9696 prijal, ale zase nie za každú cenu. A toto je na dlhé lakte, takže mi ostáva iba striehnuť u nás doma na niečo takéto. Ale vidíš aké je to na slovenskom aukre. Skapal pes a o Rakúskych burzách som sa tu už vyjadril. Nechápem že pozriem CZ Aukro a tam to fičí, pozriem u nás a po boomboxoch ani stopy. Keby ten Riki nebol tak od ruky, tak by som sa vybral najradšej osobne, ale to by chcelo ešte príves s peniazmi, lebo peniaze by som z neho vyložil a kazeťáky naložil. Myslím že jemu sa dôverovať dá. Určite by neriskoval prestíž aby ma otiahol na nejakej 9494-ke bez magnetofónového motorčeka. Veď ty už skúsenosť máš, takže sa pochváľ. Ty boombox kabaret.

krtek
datum: 10.02.2011 00:31:56

Jo kolegovi Ranglovi se důvěřovat dá,jenom pokud si dobře pamatuju,nebyl v aukcích moc sdílnej,takže jsem zjistil až doma,že můj novej starej Sharp GF-9191 má stržený závity a chybí mu šrouby,načež mi pan Rangl dva nebo tři šrouby ještě poslal v obálce,abych neřekl (málo platný) a pak mi poslal ještě kopii manuálu.Jo a toho Sharpa mi poslal i s kazetou s hitama 80.let (blbě nahranýma). Tak si to přeber jak chceš

Kolega Rangl
Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 10.02.2011 10:55:46

Iste, to, čo píšeš je tvoja skúsenosť a máš pravdu. Prečo by ti niekto mal predávať krabicu so strhanými závitmi? Ja osobne by som neriešil nejaké chýbajúce skrutky (aj keď tie dlhé sa ťažko zháňajú), alebo.... ja neviem. Horší by bol chýbajúci zadný baterkový dekel. Prasknuté sklíčko stupnice. Poviem ti zase moju skúsenosť. Ani som nežiadal a zaslal mi detailné fotky, myslím 9494. Na všetky otázky mi odpovedal a nebol žiaden problém. Ďalšia vec a veľmi dôležitá, na to treba myslieť, všetko treba dohodnúť vopred. Je k tomu krabica? Manuál? Má to šnúru? Sú tam odery? Áno? Odfoť. Má to chyby? Žerie pásku? no a dôležitá je cena, za ktorú vec kupuješ. Ak je nízka, ale to je u každého relatívny pojem čo je nízka cena, tak určité veci treba brať s rezervou.
A ešte dám jednu skúsenosť s jedným chujom. Nedá sa to inak povedať. Išiel som pozrieť jednu Aiwu. Popis znel: 100%, plne funkčné. Ak si niekto trúfne povedať na 30 ročnú mašinu 100%, tak je to odvážne. Prišiel som tam a šok. Zapnem rádio, LED indikátory do plna. Zapnem kazeťák, indikátory do plna. Pýtam sa, čo je to? Odpoveď: Hmm, neviem, to už mi robí dlho. Vravím, ale malo to byť na 100% funkčné a toto je chyba! Ďalej, nešlo počítadlo pásky, fest odretý ladiaci gombík na stanice, krivá anténa, zasrané prepínače a poťáky, že bolo treba nájsť polohu aby to hralo na oba kanály, alebo FM stereo. Vložím tam kazetu, kolísala ako sviňa. Dobre, gumičky, vymeníme, tak isto ako na počítadle. Idem nahrávať, praskot, booster ako hrom, nahrávka humus. Pýtam sa chlapíka, či toto je ozaj plne funkčné a toto považuje za 100% stav. Po tejto skúsenosti sú strhané závity na bedni od Sharpu prechádzka ružovým sadom. Ide len o to, že stačilo povedať, dlho nebolo používané, kontakty nie sú OK, atď. A hneď sa k tomu človek inak stavia. A to nie je ojedinelý prípad. S takýmto sa stretávam bežne, takže keď mi niekto povie, že super stav, už asi mám predstavu. A milujem, keď som s niekým a ukáže rozpätím rúk, že má doma taaakuuuto mašinu a nech sa idem pozrieť, že sa dohodneme. No a keď tam prídem, tak z taaakeeejto mašiny je nakoniec drobec ledva o šírke 40 cm a výkonom 2 x 0,5W. Lidé jsou různí...

Re: ????
velus
datum: 10.02.2011 12:22:17

Reakcia na príspevok od "krtek"????

No o tom radiu s automat. laděním jsem taky slyšel .... Mám jednoho známěho sběratele - on se zaměřuje na první republiku - taky začal sbírat dříve . Ten jednou na aukru vydražil za 26 000 radio , přijel si pro něj a nevzal ho, protože mechanismus, který rosvěcoval žárovičky na MAPĚ !! měst podle toho ,co jsi naladil , tak ten nefungoval, i když jinak tadio bylo v pořádku. A on to právě chtěl kvůi tomu mechanismu. Ten elektronkáč Grundig jsem sehnal velice lacino z aukra. Ale stačilo propojit dobře drátky na reproduktorech a pak ještě jednu součástku a jede jako za mlada. Spíš je zázrak, že se nerozbila stupnice po cestě na poště. Po 20 minutách zahoření je to lahoda pro uši poslouchat některou neuřvanou stanici, jako je čr2 nebo vltava nebo proglas.

Re: GF-9696
velus
datum: 10.02.2011 12:23:15

Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"GF-9696

Nemě jsem ho rozebraného .. nebylo třeba.

Re: Kolega Rangl
velus
datum: 10.02.2011 12:33:04

Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"Kolega Rangl

No taky jsem od RIKIho koupil rmgf s TV barevnou /vcelku / a problem byl, že chybel kryt kazety, podle tohočloveka , kdo mi to prebiral /byl to muj dvorni opravar/ a podle rokiho tam mela být. Ze chybi kazetovamechanika, mi nevadilo, to bylo v aukci popsano.

U toho Sharpa GF-9696 samozrejme páska jede pomaleji nez by mela, ale dá se tam strcit 45 minutovka s výtečnou mechanikou a zvukove to půjde. /chvíli/. Netusim ,kde sháníte ty remeny ?? Kde proboha ? a s tou velikosti rmgf .takovou mam tež zkusenost.

Rozoberanie mašín
Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 10.02.2011 12:33:38

No tak to ja rozoberám každú mašinu. To je jedno či je treba, alebo nie, komplet skriňa je rozobraná, vyčistená a naspäť zložená. Lepšie sa to ošetruje keď je iba dekel v ruke. Iba 2 prípady som neotváral, ale to bol TOP stav, iba som otvoril dekel, povysával, štetcom prešiel rohy a dekel naspátek. Hotovo.

Re: Re: Rozoberanie mašín
velus
datum: 10.02.2011 12:37:58

Reakcia na príspevok od "anonym"Re: Rozoberanie mašín

máš skype ?

Boomboxy nevymřely, aneb co jsem viděl u nás v obchodě
velus
datum: 10.02.2011 12:42:01

http://prenosne-audio-cd.heureka.cz/jvc-rv-nb51/galerie/ muj skype : cz577214777

Skype Velus
Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 10.02.2011 12:45:17

Tu na tomto PC Skype nemám nainštalovaný, ale doma si ťa pohľadám.
Prosím ťa, s tým JVC to nemyslíš vážne? Je to boombox, ale to nie sú 80. roky. Ale dobre no, boombox to je.

Re: Skype Velus
velus
datum: 10.02.2011 12:49:35

Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"Skype Velus

No je mi jasné, že kdž jsem to viděl dnes v obchodě, že to není artefakt sběratelský, ale je pěkný ,tedy mě se líbí ...

Pre Velusa - rmgf gumičky
Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
email: boombox@wbl.sk
datum: 10.02.2011 17:28:42

Tak čo sa tých gumičiek týka, bratislavské obchody dostali na frak, urobil som niekoľko nájazdov a štandartnejšie rozmery išli ku mne domov. Mám v tom celkom šlušnú pálku, ale keď som robil napr. deck Akai http://boombox.wbl.sk/AKAI-HX-A201.html#9, tak som iba otvoril zázračnú krabičku a dokázal som na milimeter presne osadiť všetky gumičky a kladku z domácich nachrtených zásob. Nuž a potom všade možne hľadám po internete obchody s elektromatriálom. Veľmi sa to neopláca kvôli balnému a vysokému poštovneému, ale čo by človek neurobil pre svoju záľubu že áno?
Ku kolegovi Rikimu sa naozaj nebudem vyjadrovať, lebo medzi nami, a musím povedať že žiaľ, neprebehol žiaden obchod, takže nemám žiadne problémy s jeho prípadnými zásielkami, ale čo som už povedal nižšie, všetko je o riadnej dohode a množstvom otázok. Pokiaľ to človek nekupuje z rúčky do rúčky, ostáva iba toto. Ale na chybách sa človek učí a hlavne - nejde o život.

Re: Pre Velusa - rmgf gumičky
velus
datum: 10.02.2011 19:09:17

Reakcia na príspevok od "Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk"Pre Velusa - rmgf gumičky

já to ani neberu z me strany jako stížnost, mohl mít pravdu i on a při odbalování se to ztratilo u nás.

Eduard, site admin www.BOOMBOX.wbl.sk
datum: 10.02.2011 19:12:12

Hups na Skype Velus!

Katalogy
velus
datum: 10.02.2011 22:20:13

Tak jsem si vzpomněl, že mám taky katalogy .... ale n

Ten se povedl, i když má CD ...
http://velus21.prodejce.cz/P1020198.html hraje moc dobře , má bassreflex a mocný zvuk.

Tak tohoto sony + 0.7 slivovice jsem dal za SHARP GF-9696 ....
http://velus21.prodejce.cz/P1020163.html

toto http://www.saba.pytalhost.com/1986-1/0045.jpg je odtud : http://http://www.saba.pytalhost.com/1986-1/ a pak nadřízená www je tady : http://www.saba.pytalhost.com/

další z katalogu ..
http://www.saba.pytalhost.com/1981-3/

JVC
krtek
datum: 10.02.2011 22:31:54

Reakcia na príspevok od "velus"Re: Skype Velus
Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"Skype Velus

Tak to mě se nelíbí.Připadá mi jak flaška od šampónu,hlavně ty laciný šedý plasty.Jednou jsem ho viděl naživo a boombox to fakt je,ale jinak konektivita a možnosti ovládání jsou podobný jak u vysavačů a muších hlav z Kauflandu.
Mě se líbí ten novej TDK,ten vypadá jako adekvátní náhrada za boomboxy zlaté éry.Má to spektrální analyzér,korekce basů i výšek,dotykový ovládání,design moderní i klasickej dohromady.. Ještě aby ho vyráběli v Japonsku a musel bych přehodnotit názor na dnešní zkurvenou dobu.. Ale ten se u nás určitě prodávat nebude.Pro prodejce by nebyl dostatečně lacinej a hnusnej http://www.youtube.com/watch?v=xfEzv7Pyetc

Re: JVC
velus
datum: 10.02.2011 23:01:30

Reakcia na príspevok od "krtek"JVC
Reakcia na príspevok od "velus"Re: Skype Velus
Reakcia na príspevok od "Eduard, www.BOOMBOX.wbl.sk"Skype Velus

Teda ,zajímavý stroj !!! No nelíbí se mi, jak je lesklý. Jinak to řešení repráků je vychytané. Basák stačí bohatě jeden . Nu a ten JVC , je to věc názoru,slyšel jsem ho a umí hrát i stanice , které neřvou a to kulturně hrát.

toto NENÍ moje www ...
velus
datum: 10.02.2011 23:02:28

http://www.tommm.cz/Sharp_GF_9696.htm

Jenom je tu malej rozdíl oproti té mojí mrše http://radiostar.rajce.idnes.cz/radia/#DSCN5590.jpg kdo najde rozdíl ???

Tak dva rozdíly jsem našel ...

Re: Re: toto NENÍ moje www ...
krtek
datum: 10.02.2011 23:46:50

Reakcia na príspevok od "velus"Re: toto NENÍ moje www ...
Reakcia na príspevok od "velus"toto NENÍ moje www ...

Ten tvůj má víc watů a samolepek! Co jsem vyhrál?
A ten ti jede rychlejc? I když popotáhneš poťák rychlosti?

Re: Re: Re: toto NENÍ moje www ...
velus
datum: 11.02.2011 11:59:27

Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re: toto NENÍ moje www ...
Reakcia na príspevok od "velus"Re: toto NENÍ moje www ...
Reakcia na príspevok od "velus"toto NENÍ moje www ...

Správně 2 krát !!
A který jede rychleji ? Můj ? No normálně netáhne řemínek kazetu. A když přidám tím potenciometrem, tak se to zrychlí na úkor kvality - no normální to není ..

Sharp
krtek
datum: 11.02.2011 22:34:28

tak řemínek netáhlo je potřeba vyměnit. Já kupuju řemínky tady http://www.tipa.eu/exec/search.aspx?exps=%C5%99em%C3%ADnek&SearchType=Fulltext
Větší problém je nefunkční nebo polofunkční motor,protože v Sharpech je pravotočivej a ten se nedá sehnat.Ale v 9696 určitě
tenhle blbej motor s mechanickým regulátorem rychlosti není,tak můžeš být v klidu.

Re: Sharp
velus
datum: 12.02.2011 09:01:58

Reakcia na príspevok od "krtek"Sharp

Dík za tip !

TAK TAKHLE TEDY !!!
velus
datum: 12.02.2011 09:11:12

HLEDAL JSEM MOŽNOST , JAK PŘIPOJIT VNĚJŠÍ ZDROJ ZVUKU NA MŮJ GF-99696. A TADY TO CHLAPÍK ŘEŠÍ TAKTO ... : http://www.youtube.com/watch?v=BKJhcA3vYWQ&feature=related NEVÍM ,CO SI MÁM O TOM MYSLET .. DO MIKROFONNÍHO VSTUPU. ANEBO TO NENÍ JEN MIKROFONNÍ VSTUP ?

WWW s pár boomblastery
http://ledmuseum.candlepower.us/fourteen/rc656.htm

Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
krtek
datum: 12.02.2011 23:49:17

Reakcia na príspevok od "velus"TAK TAKHLE TEDY !!!

On je to vstup pro dynamický mikrofon,takže je úplně jedno jestli tam píchneš ten mikrofon nebo mobil nebo co k tomu chceš připojovat.Ten signál je úplně stejnej,jenom z empétrosky bude o dost silnější než z mikrofonu.

Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
velus
datum: 13.02.2011 12:20:46

Reakcia na príspevok od "krtek"Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "velus"TAK TAKHLE TEDY !!!

No kdysi dávno jsem slyšel, že zvuk bude pořádně zkreslený, tak jsem to nikdy nezkoušel.

Re: Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
krtek
datum: 14.02.2011 02:45:13

Reakcia na príspevok od "velus"Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "krtek"Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "velus"TAK TAKHLE TEDY !!!

Já jsem to zkoušel a hraje to líp než samotnej Sharp,jenom musíš správně nastavit hlasitost abys to neměl zkreslený.K tomu ti dopomáhej mixovací potenciometr.

Re: Re: Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
velus
datum: 15.02.2011 11:24:39

Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "velus"Re: Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "krtek"Re: TAK TAKHLE TEDY !!!
Reakcia na príspevok od "velus"TAK TAKHLE TEDY !!!

"K tomu ti dopomáhej mixovací potenciometr" Super !

Zase pár fotek ...
http://radiostar.rajce.idnes.cz/Obrazky/

Zase pár fotek ... pozor - elektronkové, koho to nezajímá, ať se nekouká.
http://radiostar.rajce.net/Elektronkove1

Tak zase nějaký přídavek ...foto ... radiomagnetofony větší, menší + radia.
http://radiostar.rajce.idnes.cz/RADIA_KOMPRES/

rajče
krtek
datum: 17.02.2011 01:51:55

Tys mi vykradl sbírku!
Hele,ten boombox Sony CFS-81L ti funguje? Ten je nejvíc libovej
Škoda že nemáš normální webovky s popisama jednotlivých strojů.Rád bych si o nich i něco přečetl..
To už je celá tvoje sbírka,nebo ještě něco přijde?

Re: rajče
velus
datum: 17.02.2011 07:28:48

Reakcia na príspevok od "krtek"rajče

Ještě přijde ... až ty stroje doma najdu ... a asi něco bude i dvakrát nafoceno, ono je toho dost. Bohužel dávám přednost kvantitě před kvalitou.

Re: rajče
velus
datum: 17.02.2011 07:30:17

Reakcia na príspevok od "krtek"rajče

Ten Sony dle mě jede ok . Ale to jsem zkoušel před rokem .... Teď to může býti jinak, jako s tím videem, které mě vypeklo po 3 letech skladování - Thomson.

velus-skladník amatér
krtek
datum: 22.02.2011 20:22:02

aha tak ty to sbíráš jenom abys to měl doma a jinak tě nic nezajímá. Ještě jsem se chtěl zeptat na toho Sharpa GF-6500,protože ho mám taky,ale asi to nemá cenu.Nejspíš ho máš někde ve skříni pod hromadou jiných věcí...

Re: velus-skladník amatér
velus
datum: 23.02.2011 14:05:51

Reakcia na príspevok od "krtek"velus-skladník amatér

Sharpa GF-6500 - KTEREJ TO JE ??? BYL NA NĚJAKÉ FOTCE ??

Re: Re: velus-skladník amatér
VELUS
datum: 23.02.2011 14:08:09

Reakcia na príspevok od "velus"Re: velus-skladník amatér
Reakcia na príspevok od "krtek"velus-skladník amatér

JOOO , UŽ VÍM ... TEN MONO !! S MIKROFONEM, TEN HRAJE JEN NA RADIO, NA KAZETU NE ...

Re: Re: Re: velus-skladník amatér
VELUS
datum: 23.02.2011 14:21:09

Reakcia na príspevok od "VELUS"Re: Re: velus-skladník amatér
Reakcia na príspevok od "velus"Re: velus-skladník amatér
Reakcia na príspevok od "krtek"velus-skladník amatér

NA Toshiba RT-9510S NEMÁŠ NÁÁÁHODOU SCHEMA ZAPOJENÍ - CO NEJPODROBNĚJŠÍ .... ?????
mI NA TOM PŘÍSTROJI BLBNE STEREO A HLAVNĚ TO NEHRAJE BASY ..... - NEBO VÝŠKY, TEĎ NEVÍM .... ODLOŽILI JSEM OPRAVU, AŽ KDZŽ SEŽENEM SCHEMA ... TAAKY BY SE MI ŠIKLO SCHEMA NA SONY mhc-6800 CO KDYBY- TAM PŘESTAL SVÍTÍT JEDEN DISPLAY - NA RADIO A CD JE TAM SOUHRNNÝ

v SOBOTU JE V NAŠEM MĚSTĚ RETRO PÁRTY A V TOMBOLE RETRO CENY
TŘEBA TAM BUDE I BOOMBOX ..... ASI TAM MUSÍM JÍT .... CO KDYBY.

Re: Re: velus-skladník amatér
anonym
datum: 23.02.2011 21:09:22

Reakcia na príspevok od "velus"Re: velus-skladník amatér
Reakcia na príspevok od "krtek"velus-skladník amatér

Asi tě to nezajíma,ale povím ti jak to mám já.Ze staré aktovky ze školy jsem vyhrabal čistej sešit,na ten jsem napsal "boomboxy" a píšu si do něho co mám ve sbírce,včetně nakreslených miniatur strojů,abych poznal na první pohled o jakou machinu jde.Jedna stránka=jeden stroj.Píšu si tam rozmery řemínků,antén,hodnoty hlav,popisy trimrů na deskách atd.Celou sbírku mám v tom sešitě a když potřebuju vědět jaký jsou řemínky třeba v Aiwě TPR-985,nemusím ji kulivá tomu rozebírat.Teď mě napadá,že bych si tam mohl psát i výrobní čísla,kdyby mě někdo vykradl,abych měl co dát našim bodrým četníkům.
S těma schématama je to bída.Mám jenom jedno od Diamanta a jedno od Sharpa 9191 a to je ještě od jiné verze.Schémata od českých strojů se válejí všude možně na netu,ale na západě je vyspělej kapitalismus,tam ti zadara nedají ani hovno.Za peníze mají samozřejmě ke stažení úplně všechno. Ale pokud ti přímo nechybí součástky na desce,tak schéma ani moc nepotřebuješ. Drtivá většina závad jsou špatný kontakty v přepínačích nebo vyschlý elyty.Jenom jednou jsem měnil tranzistor.Bez schématu.
Ta Toshiba ti hraje mono,nebo nehraje jeden kanál? Mě taky hrál jeden kanál slabě předtím než jsem ji natáčel a po prostříkání přepínačů hraje celkem normálně.

tento stroj Sony + 0,7 slivovice jsem dal za GF-9696
velus
datum: 24.02.2011 09:56:43

sony http://velus21.prodejce.cz/P1020163.html

nemám už ?

http://velus21.prodejce.cz/P1020145.html
http://velus21.prodejce.cz/P1020174.html
http://velus21.prodejce.cz/P1020143.html

nemám už ?

NEMáM Už !! TAK je to.

http://www.shizaudio.ru/videoroliki/75/panasonic-sg-j800-commercial-1984-headphones-boombox SE MI MOC LÍBÍ, A VŮBEC TY KUSY S GRAMOFONEM ....

krtek
datum: 27.02.2011 22:12:12

mě se líbí tady ten http://krtek.wbs.cz/crown_rx9800.jpg

Re:
anonym
datum: 28.02.2011 07:14:44

Reakcia na príspevok od "krtek"mě se líbí tady ten http://krtek.wbs.cz/crown_rx9800.jpg
A je tam taky někde jeho fotka , když je otevřený ???

Re: Re:
krtek
datum: 28.02.2011 21:47:24

Reakcia na príspevok od "anonym"Re:

zeptej se gůglu...
mě se ani tak nelíbí ten stroj jako ten leták i když podle parametrů to bude určitě něco lepšího než ten co jsem teď koupil- Crown studio professional s rozsahem 60-8000Hz

Re: Re: Re:
velus
datum: 01.03.2011 12:10:22

Reakcia na príspevok od "krtek"Re: Re:
Reakcia na príspevok od "anonym"Re:
Reakcia na príspevok od "krtek"mě se líbí tady ten http://krtek.wbs.cz/crown_rx9800.jpg

mě se ani tak nelíbí ten stroj jako ten leták i když podle parametrů to bude určitě něco lepšího než ten co jsem teď koupil- Crown studio professional s rozsahem 60-8000Hz
http://i39.tinypic.com/24paxjn.jpg .

Mám napůl snad domluvený philips se 4 repráky , všechny vedle sebe - přibližně stejně veliké - bez anteny . Jinak radio určitě funkční , kazety nevím .. neměl jsem ho v ruce, jen jsem ho viděl na 3 metry. Nenašel jsem obrázek na google a typ nevím .....

Otázka je, co jim za to nabídnout, chteli by mensi radio do kiosku .

philips
krtek
datum: 01.03.2011 21:32:36

není to tady tendle? http://shizaudio.ru/audio/details.php?image_id=4153

sanyo
krtek
datum: 01.03.2011 21:45:37

Tohle je pecka
http://aukro.cz/vyjimecny-kousek-sanyo-m-9998-lu-i1482755669.html
asi prodám babiččiny echt zlatý zuby a koupim ho

Re: sanyo
velus
datum: 02.03.2011 08:37:19

Reakcia na príspevok od "krtek"sanyo

asi prodám babiččiny echt zlatý zuby a koupim ho
Krásný ..... kolik se cena může vyšplhat ?!?!????

Já už zuby po babičce prodal ... v 1993 !!! V Praze v Safině .... - dobrou cenu dali .... bez překupníků ...

Re: philips
velus
datum: 02.03.2011 08:39:54

Reakcia na príspevok od "krtek"philips
není to tady tendle? http://shizaudio.ru/audio/details.php?image_id=4153
Není to on ... ten " můj " je modernější - oblé tvary - černý plast - ale 4 repra platí ....minimalne 12 cm prumer u vsech ... tento je starsi a peknejsi ....

Re: Re: sanyo
anonym
datum: 02.03.2011 08:44:31

Reakcia na príspevok od "velus"Re: sanyo
Reakcia na príspevok od "krtek"sanyo

tentýž prodejce ... : http://aukro.cz/tesla-litovel-mc-600-q-i1482754726.html - na takový doma hraju,ale má horší vzhled - přede mnou ho mělo čuně ... a taky polámál kryt.
 
Fórum  » Témy prenesené z boombox.wbl.sk  » Velusova zbierka
| + -