tumblr statistics

PrihlásenieKto je online?

Práve tu sú 34 návštevníci a žiaden člen nie je on-line

Minichat

Vypnúť/zapnúť Zvuk Smajlíci História FAQ Kide Chat
6:31-- Eduard: Nazdar Maťo, ty telepat!!! Ešte ťa nedoštípali nadobro komáre? To som rád že si sa ozval, minulý týždeň som na teba myslel že ako sa asi máš. Super!
6:10-- yokohamaba: pozdravujem Eda a oznamujem,že žijem:-)
18:24-- Eduard: No, a to už ja nevyrábam, vôbec nič... Načo platím doménu a web? O.O
20:53-- PotPalo: Tak ja práve niečo vyrábam, ale nesúvisí to s boomboxami, tak radšej mlčím.
16:40-- Schwarz14: Nikto nič???
16:33-- Schwarz14: ????
16:33-- Schwarz14: ty vole čo je tu také ticho :D :D :D :D :D ___
4:13-- PotPalo: mrk. áááá, nič nové.
23:50-- PotPalo: Ja sem občas mrknem. A neodhlasujem sa, tak to tu asi straší... :D
20:15-- Eduard: .. a ja že už sem nikto nechodí. No veď aj načo? ...
20:15-- Eduard: Ty tu čo robíš PotPalo??
9:56-- Eduard: Tak! To je presne to, čo kto nezažil, nevie! :P
11:05-- PotPalo: To môžem potvrdiť. Po poslednom upratovaní neviem nájsť nejaké veci, ktoré som predtým presne vedel, kde v tom bordeli sú.
10:50-- Eduard: Palino, také blbé otázky, veď vieš ako to vyzerá u mňa doma. Nemám čas na nič a na tej motorke sa nie a nie zabiť. Ale nie, opustila ma vášeň a kým si nedám dom do poriadku po tých vyjebaných lemploch čo mi pred piatimi rokmi robili rekonštrukciu, tak si asi moc neškrtnem s boomboxami. Tá veľká bordel kopa na mojom stole je odstrašujúca, ale ani omylom si na nej neurobím poriadok. Takto v tej kope vždy nájdem čo potrebujem. Mám skúsenosť, že akonáhle niečo čo bolo na jednom mieste odložím na poriadok niekam, stratí sa to v análoch priestoru a už to nedokážem nájsť.
2:17-- PotPalo: Prečo sa nič nedeje? Takto sa dejiny nepíšu...
23:29-- Eduard: Zdravím Štefan! Ďakujem za prianie. Nuž čo, o záhradku sa moc asi nestarám, už sem asi nechodí toľko ľudí. A som tak lenivý, že sa mi ani nechce pozrieť akú mám návštevnosť... :-)
8:22-- Štefan : Zdravím všetkých,hlavne Eduarda má dnes meniny.Tak všetko najlepšie k meninám,aj keď niektorý to majú na háku. Keď som sem po dlhšej pauze zavítal,tak mám prosbu, zháňam schému na Školský Generátor SP-001 výrobca Tesla Lanškroun,na nete ani prd len obrázky.Pomohli by chalani z Čiech ktorý by mohli poznať niekoho z tej oblasti.Ďakujem .
20:04-- Eduard: Chalani ďakujem, článok o JVC RC-646L som mierne zredukoval na základe vašich podnetov. Ďakujem.
19:54-- Eduard: Ahojte, bol napadnutý server a moju stránko uvyhadzovalo, že obsahuje vírus. Ak také niečo v budúcnosti bude, prosím vás, dajte mi o tom vedieť. Nič deštruktívne, iba to zaťažovalo počítače.
21:55-- Eduard: Ďakujem teda za informácie, trošku zrevidujem ten článok keď už je to tam tak všetko rozpísané.
21:54-- Eduard: Čaute všetci! Ďakujem za pripomienky, určite ich zakomponujem do článku. Som v osledné dni dosť rozhádzaný pretože doma máme zase bojisko a chcel som mať článok už bezodkladne vonku. Nechcelo sa mi do detailov zaoberať vyhľadávaním skladieb a aj som sa pokúšal študovať ten návod na vyhľadávanie, ale nechal som to na čitateľoch ako si poradia. Krtek, dík za postreh, áno, pred kúpoukazeťáku som bol informovaný, že sú tam vymenené kondenzátory a to som tm zabudol uviesť. Zajtra to určite napravím! Čo sa týka hudby 70. rokov, to by som bral, ja si púšťam 80-ky na kazeťáku a to neni ono. Asi budem musieť vytiahnuť fakt nejaké klasické funky 70. rokov, ale asi ani to nebude ono. Tak potom bude buď Zeppelin, alebo Purple...
Tie nápisy nechápem ani ja, ale nech sa k tomu tu vyjadrí Maťo. Akože fakt, je to frajer|!
20:30-- Martin z K: Ešte má 646tka funkciu aj Rewind auto play, Pri vypnutom skenovaní a zatlačení play a rew, sa páska pretoči na začiatok a pustí sa play.
20:27-- Martin z K: Ahoj Edo, parádny článok:))) Ako píše krtek, tá LED v strede má funkciu okrem indikácie pauzy,ked svieti aj pri vyhľadávaní skladieb, ked stlačíš pauzu, tak nájde až nasledujúcu skladbu.Potom sa pauza uvolní. Po opätovnom stlačení znovu vyhľadáva až nasledujúcu skladbu.
18:09-- krtek: Ahoj, web mi funguje a ani antivir už ho nepovažuje za hrozbu :)
Článek o JVC jsem právě dočetl a mám k němu pár poznámek. LED pauzy není jenom pro estetiku, ale proto, že pauza má funkci tlačítka -2- při vyhledávání skladeb. Je to zajímavý řešení a stojí za zmínku. Další věc, všiml jsem si vyměněných kondenzátorů. To je tvoje práce, nebo už to tak bylo? Jak popisuješ kvalitu zvuku, tak mu to evidentně nijak nepomohlo. Mě to hraje ploše i s původníma kondíkama, nicméně nesmíme zapomínat, že stroj je optimalizovaný na hudbu 70. let a tu reprodukuje celkem slušně. Jo a ty nápisy navrchu jsou fakt opravovaný? Tomu se mi nechce věřit. Maťo má tiskárnu na kazeťáky?? :|
8:37-- Eduard: Opravil som skripty v niektorých článkoch a už mne to otvára okamžite. V zdrojovom kóde je toľko bordelu, ani neviem kde sa to tam berie, ale je to daň za všetky facebookové panely a iné chobotiny, ktoré keď sa naseriem vyhádžem odtiaľto :-)
21:12-- Eduard: Čaute, je tu niekto??? Prosím Vás, mohli by ste mi sem na chat napísať, či nemáte problém s načítaním stránnk, napríklad Our Boomboxers? Mne sa to zastaví na nejakom Facebooku a authedmin.eu a stránka nabehne až po hodnej chvíli. Ďakujem.
20:24-- Martin z K: Pozdravujem všetkých priaznivcov krásnych a kvalitných strojov. Budem sa snažiť tu dať čo najskôr tie moje raritky čo mám.
14:21-- Schwarz14: Neviem či som sa už pýtal ale neviete niekto alebo prípadnr nevlastníte rádiomagnetofón s gramofónom Sharp VZ 2500?Len tak pre zaujímavosť sa pýtam
14:20-- Schwarz14: Zdravím
21:34-- Eduard: No to si píš Krtku, pretože Maťo nám vytrel oči niečím čo nemáme a asi v týchto zemepisných šírkach asi mať ani nebudeme! Nie že by to bol celosvetový objav, ale potešilo by keby sme mali.

Iba registrovaní používatelia môžu prispievať do chatu, Zaregistruj sa alebo Prihlás

Fórum

Posledný príspevok

Zmeny v roku 2016 na BOOMBOX.sk

'

11.1.2016
Zmeny na stránke BOOMBOX.sk v roku 2016

Bolo nevyhnutné uskutočniť niektoré zmeny, lebo, čo si budeme hovoriť, aj človek sa mení so svojimi pohľadmi na svet a tomu som prispôsobil aj obsah webu.
Sľúbil som, že po úpravách vysvetlím všetky svoje kroky, tak čítajte.

 

Čítať ďalej...
 

Vianoce 2014

'

25.12.2014
BOOMBOX Vianoce 2014

Ako každé Vianoce sa snažím zdokumentovať náš príbytok tak, ako je jeden unikátny deň v roku a to na Štedrý večer.
Cez rok sa osadenstvo políc nepravidelne mení a preto nikdy neviem reálne niekomu ukázať, ako to u nás vyzerá. Totižto fotiť moju zbierku v policiach tak, aby sa na nej ukázali všetky exponáty by znamenalo prebúrať sa na dvor, prípadne zhotovovať fotografie objektívom so 14 ohniskovoou vzialenosťou, ak by som z izby nechcel mať pohľad ako z rybieho oka.

Čítať ďalej...
 

Dieľnička December 2013

'

23.12.2013
Malé oboznámenie sa s mojou dieľničkou - December 2013

Vianoce sú výnimočné sviatky, sú raz do roka a práve v tomto období robíme veci, ktoré nezvykneme robiť počas bežného roka.
Každému návštevníkovi je jasné, že toto je stránka zameraná na elektroniku a preto som sa rozhodol konečne nafotiť môj pracovný kút a priblížiť tak situáciu, v ktorej sa nachádzam, keď zušľachťujem svoje veci a snažím sa im vdýchnuť nový život. A práve preto nebudem ukazovať, ako to vyzerá v našej kuchyni, ale tu, na mojom operačnom stole.

Čítať ďalej...
 

Konečne hotovo! Toto už sa obývačkou nazvať nedá...

'

14.10.2012

Konečne hotovo! Vitajte u nás doma!

Musel prísť až október 2012, aby som mohol konečne uverejniť rozmiestnenie mojej zbierky na novom pôsobisku. Slúbil som fotky do konca týždňa, tu sú. Poďme sa teda pozrieť, ako dopadla naša "architektonická" úchylka.

Čítať ďalej...
 

Ľudia sú rôzni....

'

13.7.2011

Ľudia sú rôzni...

Pri tvorbe tohto webu som sa rozhodol, že vytvorím aj rubriku Zápisník, akýsi miniblog, ktorý odráža moje životné názory, ktoré sa síce môžu časom meniť a nemusí s nimi každý súhlasiť, ale v dobe písania tohto článku sú také, aké sú a za svoje názory sa nehanbím.
Navonok všeobecne a nudne vyzerajúca téma tu však vyjadruje negatívne stránky ľudského spolužitia a správania sa nielen vo virtuálnom svete internetovej komunikácie.
Postavy a udalosti žiaľ nie sú vymyslené, o to je situácia smutnejšia, ale samozrejme konkretizovať postavy nebudem. Nech sa v nich každý, koho sa to týka nájde. V žiadnom prípade nechcem ani postavy príbehov súdiť. S heslom "Na každú sviňu sa varí voda" nemusím používať frázu o Božích mlynoch, ktoré melú pomaly, ale isto, nakoľko duchovnej sfére priveľmi nevzdávam hold.
Uvediem veľmi nepresné číslo, ale vezmime si, že človek sa v priemere dožije okolo 65-70 rokov a vynára sa otázka, aká stopa ostane na tomto svete po jednotlivcovi? Pozitívna? Negatívna? Kto si, a akým spôsobom vybuduje na tomto svete zásluhy, alebo naopak "antizásluhy"?

Čítať ďalej...
 

Stránka 1 z 2

<< Začiatok < Predch. 1 2 Nasl. > Koniec >>
| + -